آیا سرمایه گذاری تا سود ۵۰ درصد شدنی است؟!!

تامین مالی جمعی

در دنیای مدرن امروز، بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی برای کسب درآمد بیشتر و به دست آوردن سود بیشتر هستند. از سوی دیگر بیشترین نگرانی سرمایه‌گذاران در بازارهای مالی سنتی، میزان سودی است که می‌توانند از این بازارها کسب کنند، که این نوع سرمایه گذاری می‌تواند از طریق خرید ملک یا خودرو، حضور در بازار بورس و طلا، یا سپرده بانکی صورت گیرد.

امروزه که تورم به سرعت در حال افزایش است و قیمت همه چیز روز به روز چندین برابر می‌گردد. بلوکه کردن پول و دارایی‌های نقدی، پیشنهاد مناسبی برای کسب درآمد و حفظ درآمد نیست، زیرا به شدت و در زمان کوتاه ارزش اولیه آن کاهش می‌یابد.

یکی از راه‌هایی که بسیاری از افراد برای حفظ درآمد و حتی افزایش درآمد به دنبال آن هستند، سرمایه‌گذاری با سود 50 درصد است.می‌توان گفت سرمایه‌گذاری با سود 50 درصد یک فرصت جذاب برای افزایش دارایی‌هاست.

بهترین روش سرمایه گذاری تا سود 50 درصد

اگر بخواهیم بهترین سرمایه گذاری را پیش گویی کنیم بهتر است ابتدا به آمار سال گذشته سری بزنیم و بهترین گزینه های سرمایه گذاری را با هم مرور کنیم. بهترین گزینه های سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۲ عبارت بودند از:

 • طلا
 • دلار
 • خودرو
 • ملک
 • بورس و صندوق سرمایه گذاری
 • سپرده بانکی

مقایسه انواع روش های سرمایه گذاری

اگر بخواهیم هر روش سرمایه گذاری با به طور مفصل بررسی کنیم و با سرمایه گذاری با سود ۵۰ درصد مدنظر مقایسه کنیم:

 1. دلار که یکی از پر طرفدارترین گزینه های سرمایه گذاری است ابتدای سال ۱۴۰۲ را با قیمت ۵۰ هزار تومان شروع کرد و در انتهای سال به رقم ۶۰ هزار تومان رسید. به این معنی که در صورت سرمایه گذاری در بازار ارز سود حاصل در مدت یکسال حدود ۲۵ درصد برای شما بدست می آمد.
 2. طلا نیز که در بازار سرمایه گذاری طرفداران زیادی دارد. در ابتدای سال ۱۴۰۲ به قیمت هر گرم ۲ میلیون پانصد هزار تومان خرید و فروش می شد. که این رقم در ابتدای سال ۱۴۰۳ به عدد ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در هر گرم رسید. با حساب سرانگشتی می توان دریافت سرمایه گذاری یکساله در بازار طلا منجر به سود حدودی ۲۸ درصدی می شد.
 3. اما بازار خودرو چندان مانند سالهای قبل دچار تورم نشد و سرمایه گذاران کمی در سال ۱۴۰۲ به سمت بازار خودرو گرایش داشتند. گزارش ها حاکی از رشد متوسط ۱۵ درصدی در قیمت خودروهای پر معامله در طول سال ۱۴۰۲ است و در نتیجه گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری نبوده است.
 4. بازار ملک هم با رشد حدود ۱۰ درصدی به صورت میانگین سال ۱۴۰۲ را پشت سر گذاشت و سرمایه گذاران در بازار ملک را نمیتوان چندتان موفق دانست.
 5. سرمایه گذاران در بورس ، صندوق های سرمایه گذاری و حساب های بانکی نیز سودی حدود ۱۸ تا ۲۲ درصد در سال را تجربه می کنند. و معمولا این عدد بیش از این نخواهد شد.

مطمین ترین روش سرمایه گذاری

اما یکی از مطمین ترین و بهترین گزینه های سرمایه گذاری با سود تا سقف ۴۰ و زیر ۵۰ درصد که علاوه بر واریز سود ماهانه، تضمین پرداخت سود نیز در آن وجود دارد. روش سرمایه گذاری در سکوهای تامین مالی جمعی یا همان کرادفاندینگ است.

در واقع می‌توان گفت سرمایه‌گذاری جمعی روشی متفاوت برای جمع‌آوری پول برای ایده‌های خوب است.

در این روش سرمایه متقاضیان، از تعداد بسیار زیادی از سرمایه‌گذاران جمع‌آوری شده و در مقابل سود نقدی، سهام یا هر نوع پاداش دیگری به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌گردد.

تامین مالی جمعی

تامین مالی جمعی چیست

سرمایه‌گذاری جمعی به عنوان یک روش سریع برای افزایش سرمایه مزایای زیادی برای کسب و کارها و مشاغل دارد. اما مهمترین مزیت آن برای سرمایه‌گذاران این است که می‌توانند از طریق سرمایه‌گذاری با سود 50 درصد به سودی بالاتر از سود بانکی دست یابند. و میزان افزایش دارایی و سرمایه خود را با سرعت افزایش تورم هماهنگ کنند.

بنابراین، برای رسیدن به سودهای بالایی مثل ۵۰ درصد، باید از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری و در بستری مناسب استفاده کنید. سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها و کسب و کارهای با سود 50 درصد میتواند برای سرمایه‌گذاران دستیابی به موقعیت استراتژیک در بازارهای رقابتی را فراهم کند. و از طرف دیگر شفافیت در مورد پروژه و امکان دسترسی به داده‌های طرح سرمایه‌گذاری را نیز به آن‌ها قرار بدهد.

افراد زیادی هستند که قصد سرمایه‌گذاری در موارد بسیاری را دارند، اما فقط خواستن کافی نیست. بلکه باید در این راه از بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری با سود 50 درصد استفاده کنید تا بتوانید گام های مناسبی را تا رسیدن به موفقیت بردارید.

یکی از بسترهای سرمایه‌گذاری جمعی اسمارت فاندینگ است که  راهی سریع و آسان برای جمع‌آوری سرمایه کسب و کارهای تولیدی و صادراتی است. و سودی معقول و بالاتر از سود بانکی به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌نماید.

شما با سرمایه‌گذاری در اسمارت فاندینگ قطعا می‌توانید ارزش سرمایه خود را بیشتر کنید و تورم را دور بزنید. در این صورت اصل سرمایه شما به همراه سود آن به راحتی حفظ خواهد شد.

اسمارت فاندینگ دارای مجوز تامین مالی جمعی می باشد

پست قبلی

سرمایه گذاری با سود روزانه

پست بعدی

سرمایه گذاری با سود بالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تامین مالی جمعی

تهران، طرشت، برج فناوری شریف. واحد ۵۰۹

تماس با ما