درباره ما

صفحه اصلیدرباره ما

درباره اسمارت فاندینگ

شرکت رایمندان رشدآفرین نوآور (اسمارت فاندینگ) به شماره مجوز 5363708 از شرکت فرابورس ایران بوده و تحت نظارت شرکت مشاوره سرمایه گذاری آرمان آتی (نهاد مالی ناظر) به عنوان «سکوی تامین مالی جمعی»، با هدف کمک به تامین مالی طرح های صنعتی، تجاری و نوآورانه تاسیس شده است.

این شرکت زیر نظر اسمارتاپ (یکی از فعال­ترین شرکت­های سرمایه ­گذاری خطرپذیر ایران) فعالیت نموده و اهداف، توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عملیاتی این سکوی تامین مالی جمعی، برگرفته از تجربه و دانش تحلیل کسب و کار و شناسایی و ارزیابی ریسک های آن و همچنین شبکه گسترده ارتباطی که در اسمارت آپ انباشته شده، می­باشد. اسمارتاپ از سال 1395 شروع به فعالیت کرده و در طول این مدت در بیش از 40 استارتاپ نوپا سرمایه­گذاری کرده است.

کراد فاندینگ یا تامین مالی جمعی، روشی نوین در تامین مالی طرح های صنعتی، تجاری و نوآورانه است که با مشارکت جمعی افراد حقیقی و حقوقی صورت می پذیرد. در این روش، سرمایه­گذران به نسبت میزان مشارکت مالی در تامین مالی یک طرح، در منافع حاصل از اجرای طرح توسط شرکت های متقاضی شریک می شوند. سکوهای تامین مالی جمعی، به عنوان پلتفرم واسطه بین سرمایه گذران و متقاضی سرمایه عمل می کنند و وظیفه شناسایی و ارزیابی طرح و متقاضی، عقد قرارداد، انتشار اطلاعات شفاف، فراخوان جذب منابع، نظارت بر عملکرد متقاضی و نهایتاً پیگیری عودت اصل و سود/زیان سرمایه به سرمایه­گذران را بر عهده دارد. 

اعضای تیم اسمارت فاندینگ

امین پهلوان‌زاده

نایب رئیس هیئت مدیره
مدیر جذب سرمایه

الیکا کاظمی مجد

مدیرعامل

دکتر رضا باقری

رئیس هیئت مدیره
مدیر توسعه بازار

مجید کمالو

عضو هیئت مدیره

احمد واشقانی فراهانی

عضو هیئت مدیره
سوسن امینی

سوسن امینی

کارشناس ارشد مالی

امیرحسین ایمانی

مدیریت ارزیابی کسب و کار

دکتر عباس صادق نیا

مدیر فنی
امیرمحمد طاهری

امیرمحمد طاهری

برنامه نویس
امیرمهدی نورکاظمی

امیرمهدی نورکاظمی

برنامه نویس
مژگان احسانی

مژگان احسانی

مالی-ارزیابی
تامین مالی جمعی

تهران، طرشت، برج فناوری شریف. واحد ۵۰۹

تماس با ما